MARKO KOSTIC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MARKO KOSTIC

DOBRODOSLI NA OFFICIALNI I JEDINI FORUM MARKA KOSTICA!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Izvale sa casa

Go down 
+13
Taca
Devil_girl_97
mechee
SOFIJA_97
*MICAns*
jarka
Jelena
Allem
imra
Gaga
Maja93
MaKy*
Vanja-Admin
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 1:22 pm

Imali mi srpski jezik i sad taj dan nasi decaci su duvali balone.....I sad moj drug pored koga sedim je uzeo jedan balon i poceo je da ga farba sa krecom.......I sad on meni kaze sofija ne brini se cu da ti kupim novi....I ja cutim...I samo cujes bam...Nastavnicaa pita druga sta si to uradio a on kaze nista slucajno mi balon pukao...i kad je pogledao sebe sav je bio u krecu ali syto je bilo jos gore sve se zalepilo za sto i meni na majcu...xaxa a jos kako se uplasio pa poceo da laze kako on slucajno pomerio stolicu pa mu puko balon...xaxaaxa
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 1:25 pm

Jeste da owo nije izvala ali ae....Imali mi muzicku i inace na odmoru cekamo ispred kabineta,,,,,Moj drug meni kaze ajde da se bijemo ja cutim...kaze ae sofija molim te da se bijemo ja mu kazem el hoces,on meni kaze hocu kad sam mu zalepila samar a jos on ima naocare i posle sam mu udarila jos jedna tako da su mu naocare odletele da smo ih jedva nasli....haha i polomila se....I on kaze sta si mi to uradila a ja pa si trazio da se bijemo eto dobijo si
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 10:57 pm

hehe nije sa casa..nego..malopre u gradu..bili ja i jarka..ii drugarica..ii sad ..pada sneg...aa ja kaoo ae da hvatamo pahuljice..ii ono jedna meni pravo u oko uleti..aa ja kaoo...jooj..ne takko...aa ove u smeh..hehe
Back to top Go down
mechee
Jezichara foruma
Jezichara foruma



Female
Number of posts : 747
Age : 27
Registration date : 2008-11-21

Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 3:03 pm

hahaha....
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 4:25 pm

xex
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 2:15 am

ee a u petak..mi imali nemacki..i sad mi otisli napolje u hodnik gde ima sto da sedimo..a ja ponela novine i citam..
ii ludiram se s drugarom..(bacali smo si gumice na glavu) ii dolazi uciteljica, a ja na zemlji..a da me nevidi sam otisla pod sto..ii ona stoji tuu prica ceoo sat..
aa ja ispod se smejem, ovi me sutiraju..haha ja njih stipkam..itd..ii sad..nailazi neki ucenik..np ko..ii da me nevidi ja jos vise se sakrila ispod..hehe..joj show je bio.. Smile))
Back to top Go down
***_mimy_94_***
Pocetnik
Pocetnik



Female
Number of posts : 6
Registration date : 2009-06-26

Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 2:23 pm

Joj koliko kod mene ima provala....nznm odakle da pocnem.....mada ja vise i ne idem u skolu sad dok ne upisem srednju ali se rado secam svih provala iz osnovne...... Wink
Npr:
Moja drugarica odg istoriju i posto nije znala bas dobro svaka treca rec joj bila "ovaj"....
I krene ona:
-Drugi svetski rat je, ovaj, poceo, ovaj, 1. septrembra 1939. ovaj, napadom Nemacke, ovaj, na Poljsku, ovaj, ....ovaj, ....ovaj, .....ovaj,
i odjednom se nastavnik udari po glavi i izvali:
-AU AL JE OVA ZABLOKIRALA..... hahahhaha ja sam umrla od smeha....

A kad sam ja odg srpski i bila neka recenica "Vise kuce se nalazio bunar."
I ja sam mislila da je to "vise kuce" znacilo vise kuca, u mnozini , kao 2-3 kuce, a ustvari je znacilo iznad kuce....i nastavnica meni objasnjava:
-Nije tacno! Moram ti sad ja reci kako trebas uraditi! To znaci : VISE JE VISE, A VISE JE VISE......
hahahahahahahahahahha.....kad se samo setim toga.....A ja dosla njoj : Ma znam, kontam ja vas..... Very Happy

Ili kad sam odg fiziku da popravim ocenu i nastavnik me stasno iznervirao i ja mu naucila celu optiku napamet bukvalno da bi mi zakljucio 5 i ja krenem da odg.....i pricam mu ravna ogledala, sferna ogledala, zakon odbijanja svetlosti, zakon prelamanja svetlosti, pa onda onaj ideks prelamanja, apsolutni i relativni i sve to......i kad sam zavrsila nastavnik seo i ne pomera se....i 2 min on samo sedi i bulji u jednu tacku...i odjednom on se naglo okrene i izvali :
-GDE JE RODJEN NIKOLA TESLA?
Back to top Go down
Sponsored content





Izvale sa casa - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Izvale sa casa
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MARKO KOSTIC :: Svasta :: Svastara-
Jump to: