MARKO KOSTIC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MARKO KOSTIC

DOBRODOSLI NA OFFICIALNI I JEDINI FORUM MARKA KOSTICA!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Izvale sa casa

Go down 
+13
Taca
Devil_girl_97
mechee
SOFIJA_97
*MICAns*
jarka
Jelena
Allem
imra
Gaga
Maja93
MaKy*
Vanja-Admin
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:31 pm

*MICAns* wrote:
jaooo boze ovo nije odvala al aj dobro napisacu vam ovo: pre nedelju dana mi imali kontrolni iz istorije i kada se cas zavrsio ja primetim da nemogu da se odvojim od stolice! SELA SAM NA ZVAKU!!! moje drugarice su mi odvajale stolicu od dupeta jer je zvaka bila toliko ogromna da sam se jedva odlepila od stolice. sva sreca to nam je bio poslednji cas a ja sam ogrnula dux oko struka i niko nije primetio Smile

aa jooj, to nebih volela da mi se desi..
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:33 pm

Gaga wrote:
SOFIJA_97 wrote:
HAHA!!!!TO NEKI CUDAK!!!!SAD ODMOR I DECACI SE POCELI DA JURE PO UCIONICI I SAD JEDAN MOJ DRUG KAKO JE TRCAO I SAPLEO SE NA JEDNU STOLICU,I BAM U ZID KAD ONO SRUSI SE ZID!!!!DOSLI SKORO SVI NASTAVNICI DA PITAJU KAKO MU GLAVA!,A ZEZCA JE BILA NASTAVNICA IZ BIOLOGIJE KAZE NISI IMAO PAMETNIJA POSLA NEGO DA LUIPAS GLAVU U ZID!JAOJ PUKLI SMO OD SMEHA

E ta je bas luda!


haha slazem se! Very Happy
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:35 pm

Gaga wrote:
SOFIJA_97 wrote:
HAHA!!!!TO NEKI CUDAK!!!!SAD ODMOR I DECACI SE POCELI DA JURE PO UCIONICI I SAD JEDAN MOJ DRUG KAKO JE TRCAO I SAPLEO SE NA JEDNU STOLICU,I BAM U ZID KAD ONO SRUSI SE ZID!!!!DOSLI SKORO SVI NASTAVNICI DA PITAJU KAKO MU GLAVA!,A ZEZCA JE BILA NASTAVNICA IZ BIOLOGIJE KAZE NISI IMAO PAMETNIJA POSLA NEGO DA LUIPAS GLAVU U ZID!JAOJ PUKLI SMO OD SMEHA

E ta je bas luda!


Hehe pa znam kad ovaj bam u zid lele kad se srusio evo zalepili nesto na zid!!!a u tom trenutku sedi taj i drzi se za glavuu i kako koji nastavnik ulazi pita ga kako ti glava a ovaj plakajuci "''nasatvnice ja moram sad da platim zid''a nastavnik nemoras bitno je da ti dobra glava,a nastavnica iz biologije ti nemas pametnija posla nego da lupas glavu u zid jaoa taj dan mu bio rodjendan!!!
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:41 pm

haha jaooo...jadnik! haha...jos na rodjus! :S
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:47 pm

dada i posle mi njegova majka prica kako ona dosla sa posla a on sedi na krevet i drzi se za glavu i ona ga pita sta ti je a on kaze provalo sam zid u skolu jaoj kad se ona pocela da smeje
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:49 pm

hahaha, pa ni ja bih, iskreno receno, nereagovala drugacije! Very Happy ja bih se odvalila, kao sto ja uvek radim! haha
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:51 pm

haha kod nas je tabla na tockice i sad pocela ja i drugarica da se vozimo po celoj ucionici lele kad sam se ja saplela kad sam pala nisam znala gde se nalazim
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:55 pm

hahaha...jooj...daa...danas mi imali kuvanje; i sad mi dobili neke cokoladice koje izgledaju kao ona stvar (sory za recnik), ii sad mii kao jednome: eej nemoj da se igras stim...aa uciteljica ce na to: pa recite slobodno sta je to, a ti sad ides lepo da napises sta si radio!

haha aa mi svi u smeh...aa sad nam je najnoviji insajder: ee jel se igras? xD

...mi pocrkali od smeha!...
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:57 pm

Pa znam imali mi za uzinu virsle i sad jedan drug ee devojcice polako to jedite lele kad su devojcice pocele da ga biju
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 10:57 pm

hahaha! jooj skola je ludilo! Very Happy
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 11:00 pm

moja nastavnica iz likovnog se oblaci ko kraljica i danas lupila jednog preko usta nije joj se javio
Back to top Go down
mechee
Jezichara foruma
Jezichara foruma



Female
Number of posts : 747
Age : 27
Registration date : 2008-11-21

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 11:42 pm

ja i drugarica pricale za vreme muzickog i on odjednom vikne na nas vas dve cuti i pevaj a ja da puknem od smexa!
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 11:43 pm

pa verujem ti!!!!
Back to top Go down
Gaga
Jezichara foruma
Jezichara foruma
Gaga


Male
Number of posts : 997
Age : 33
Location : Mirkovci-Hrvatska
Registration date : 2008-09-23

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 12:51 am

Koji ste vi bolidi! Moja razred je bio lud i bili smo najgori u skoli,ali nismo bas ovoliko bili ludi!

Mi smo voleli nove profesore da muljamo pa da dodju i pocnu da nam predaju,a ne trebaju kod nas nego u jedan prvi razred a mi bili 3! I onda se opalimo smejati i odemo sa casa!
Pa smo gadjali jednog trzavog profesora! ma sokovi sa nama!
Back to top Go down
Devil_girl_97
Poznati user
Poznati user
Devil_girl_97


Female
Number of posts : 218
Registration date : 2008-12-06

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 12:42 am

zasmejalo me je pre nekoliko nedleja!!imali smo matis kod jedne opasne matematicrake.ulazi ona a nas drug kica kaze svaleracija je prirodna stvar sta ces.... ona ga gleda i mislim da bi mu dala keca da je to ponovioo..hehe
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 2:50 pm

a ko je taj nedleja mislim da nemamo nijednog u nasem razredu nedleju
Back to top Go down
Taca
Malo pilence
Malo pilence



Number of posts : 120
Registration date : 2008-10-12

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:59 pm

prof. agencijskog: Radio, ne radio, radi ti radio! Hahahha Smile
Back to top Go down
*MICAns*
Jezichara foruma
Jezichara foruma
*MICAns*


Female
Number of posts : 627
Age : 29
Location : nowi sad!!!
Registration date : 2008-09-30

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:54 pm

jaooo danas je nastavnik tehnickog izvalio kako bi ja bila dobar elektricar,posto smo radili nesto na casu nzm ni ja sta pravili neke uticnice i ja prva sve uradila i nastavnik to odvalio,svi smo se cepali zamislite mene elektricara lol!
Back to top Go down
Devil_girl_97
Poznati user
Poznati user
Devil_girl_97


Female
Number of posts : 218
Registration date : 2008-12-06

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 6:25 pm

juce kad sam izasla na tablu da resim zdatak iz matisa.....imamo mi neku tablu na tockici....i ja kad sam zavrsila da se lepo vratim,ali se sapletem samo sto nisam poginula....zesce je biloo....
Back to top Go down
Devil_girl_97
Poznati user
Poznati user
Devil_girl_97


Female
Number of posts : 218
Registration date : 2008-12-06

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 7:01 pm

imali smo fizicko...u sali......vezbali smo vodjenje lopte.....i ja,da se pohvalim,uradim trokorak.......i padnem.....!!!ali,hvala bogu,niko nije vidio osim moje drugarice sofije!!!!!!
Back to top Go down
Devil_girl_97
Poznati user
Poznati user
Devil_girl_97


Female
Number of posts : 218
Registration date : 2008-12-06

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 7:32 pm

danas....na casu matematike...ulazi nastavnica...a nas drug kica peva jesam ja jeremija prezivam se krstic....i ona mu kaze ajde jeremija da izadje da esi zadatak na tablu...i zamalo da dobije 1 ko vrata u dnevnik...hihi...
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 3:12 pm

Devil_girl_97 wrote:
imali smo fizicko...u sali......vezbali smo vodjenje lopte.....i ja,da se pohvalim,uradim trokorak.......i padnem.....!!!ali,hvala bogu,niko nije vidio osim moje drugarice sofije!!!!!!

To jest mene...hehehe.....A dobro s pala znaci....


ovo sto se meni desilo nema veze sa skolom...otisle mi na trening i sad ja se dobacujem sa drugaricom i lsucajno sutnem loptu i meni ispadne patika muahaha videla je devilka
Back to top Go down
*Marija94*Maki*
Pocetnik
Pocetnik
*Marija94*Maki*


Female
Number of posts : 58
Age : 30
Location : Sremski Karlovci
Registration date : 2008-10-01

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 12:04 pm

na fizici moja drugarica nesto pricala o hemiji i sad kaze da je H2O voda,a nastavnica je pita staje D2O,a ona kaze:PA DUBOKA VODA...
xaxaxaxaxxaxaxxaxax...
Back to top Go down
teodora
Malo pilence
Malo pilence



Female
Number of posts : 119
Location : Makedonija
Registration date : 2009-01-01

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 12:08 am

joj kod mene u klasu ne moze minuti dan da se ne desi neka glupost, svaki dan desava se nesto,u ponedelju muski na odmoru su igrali karte i uhvatio ih je klasni nastavnik, hteo je da im zeme karte ali ovi su ih sokrili i zamalo svi da dobijemo 1 u dnevniku, ali hvala bogu popustili su i dali su karte.......
Back to top Go down
Veka:)
Brbljavica
Brbljavica
Veka:)


Female
Number of posts : 1678
Age : 29
Registration date : 2008-10-31

Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 12:10 am

xaaxaxaax
Back to top Go down
Sponsored content





Izvale sa casa - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Izvale sa casa   Izvale sa casa - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Izvale sa casa
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MARKO KOSTIC :: Svasta :: Svastara-
Jump to: