MARKO KOSTIC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MARKO KOSTIC

DOBRODOSLI NA OFFICIALNI I JEDINI FORUM MARKA KOSTICA!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nikola Paunovic

Go down 
+9
i love marko
Veka:)
Princessa
Devil_girl_97
SOFIJA_97
*MICAns*
Gaga
mechee
Allem
13 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:35 pm

Sta mislite o Dzoniju...Meni je super bio...Jos ne vjerujem da ce za sat i po on napustiti akademiju..Sinosnji nastup je bio evrovizijski...Najbolji nastup do sada...Bolji cak i od KRIVO JE MORE...Bilo je nevjerovatno....Sinoc su mi same suze krenule dok su gledali kako se on snasao na akademiji....Nevjerovatno....Kako je mogao ispasti...
Back to top Go down
mechee
Jezichara foruma
Jezichara foruma



Female
Number of posts : 747
Age : 27
Registration date : 2008-11-21

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:36 pm

joj kako mi je krivo sto je ispao!decko je bio extra!
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:40 pm

Sinoc kad je pjesma tek krenula podsjetilo me na Lorde
Back to top Go down
mechee
Jezichara foruma
Jezichara foruma



Female
Number of posts : 747
Age : 27
Registration date : 2008-11-21

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:43 pm

i mene!
Back to top Go down
Gaga
Jezichara foruma
Jezichara foruma
Gaga


Male
Number of posts : 997
Age : 33
Location : Mirkovci-Hrvatska
Registration date : 2008-09-23

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:47 pm

Decko je super pevao! Bas mi zao sto je ispao!
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:50 pm

Onu Anu mrzim vec odavno
Back to top Go down
mechee
Jezichara foruma
Jezichara foruma



Female
Number of posts : 747
Age : 27
Registration date : 2008-11-21

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:54 pm

i jaaa!
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 8:59 pm

Evo i Nikoline izjave

Pobediće Adnan ili Sajko!

Deveti izbačeni student iz Akademije Operacije trijumf je simpatični Nikola Paunović. Nikola će se uskoro oprostiti od svojih kolega studenata, ali i buduće OT zvezde - Nikole ili Adnana!

Nakon saznanja da će četiri nedelje pred kraj šou programa "vratiti index" umesto fatalne Ane Bebić, Nikola je novinarima otkrio da je "znao da će on biti taj", ali i da ne žali zbog toga.

"Verujte mi znao sam da ću biti taj! Jedini sam koji je bio nominovan fantastičnih devet puta od početka Operacije trijumf i onaj jedan put kad nisam bio na 'magarećoj klupi' bilo mi je najteže. Nekako sam navikao, a Ana je najdivnije stvorenje na svetu", rekao je Paunović.

Kao i svaki njegov kolega koji je ranije odslušao nastavu, Nikola sve ukućane posmatra kao "divne ljude, pune saveta i podrške", sve osim Danijela.

"Ne želim da neko pomisli da ga mrzim, mi se jednostavno ne slažemo još od kastinga i to je sve. Ja njega cenim kao muzičara, ali kao osobu sa kojom sam živeo sedamdeset dana... ". Iako se ne slažu, Nikola bi "sutra rado poslao svoju decu kod Danijela na časove", jer: "On bi ih učio kako da sviraju i pevaju, ne bi ih vaspitavao!", rekao je kroz osmeh Nikola P.

Od Nikole smo bili u prilici da saznamo da između Nine i Aleksandra ne postoji ništa više osim prijateljstva jer "Aleksadar ima šest žena - tri u kući, a onda i frizerke, šminkerke", kao i da "niko nije zaljubljen u Anu Bebić".

"Možda Adnan, ali on je neozbiljan. On je u stanju da se zaljubljuje na svaka dva sata! ". Za njegov i Anin odnos govori da je bio iskren i prijateljski, i otkriva koja devojka sa Akademije mu je "na kratko" zaokupila pažnju. "Ivana Nikodijević! Na promotivnoj turneji mi se dopala, ali onda smo ušli u Kuću i sve je nekako bilo drugačije, sad smo super prijatelji".




Nikola Akademiju napušta zadovoljan, sa željom da snimi kompilaciju, otpočne uspešnu muzičku karijeru, upiše časove plesa, ali i sa osmehom na licu zbog reči Saše Dragiće i žirija na poslednjoj Gala večeri.

"Iskreno da vam kažem, malo mi je bilo smešno to što je Dragić rekao", rekao je Nikola za MONDO. "Baš tad kad sam rekao da jedino žalim za tim što nikad nisam bio spašen, Saša je rekao 'Baš sam večeras mislio tebe...' ", rekao je Nikola sa osmehom.

Što se tiče mišljenja žirija da "nikad od njega zvezda neće postati", pa do izjave Tončija Huljića da je "dobar dečko, dobar muzičar i odličan talenat", Nikola kaže da se oseća ponosno i zadovoljno, ali i da mu je Marinina izjava bila veća motivacija da se bori do kraja.

"Tada sam se naljutio, ali ja nju zaista poštujem i svaka joj čast. Naravno da mi prijaju reči žirija nakon ispadanja, ali vetar u leđa mi je upravo dala ta Marinina izjava! ".

Nikola je takođe prvi student koji je izašao sa Akademije Operacije trijumf koji je jasno i glasno, umesto "svi su moji favoriti i ja ih sve volim podjednako", rekao da će se poslednja bitka voditi između Adnana i Sajka!

"Ne mislim da je recimo Aleksandar zato što je favorit najbliži pobedi. Pobediće neko za koga se najmanje budemo nadali, a ako mene pitate, pobediće Babaja ili Nikola Sarić!".

(MONDO)
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:00 pm

Adnan ili Sajko....Legenda momak stvarno...
Back to top Go down
*MICAns*
Jezichara foruma
Jezichara foruma
*MICAns*


Female
Number of posts : 627
Age : 29
Location : nowi sad!!!
Registration date : 2008-09-30

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:06 pm

jaoo jako mi je zao sto je ispao Sad
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:09 pm

Svima je... Sad
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:15 pm

ja bih ga izmomenta vratila da mogu
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:17 pm

slazem se
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:18 pm

hehe drago mi je sto se slazes sa mnom hehe!!!sem sto je bio najbolji bio je i najlepsi a el bas on morao da ispadne.......uf kako bi colela da se on vratiiii
Back to top Go down
*MICAns*
Jezichara foruma
Jezichara foruma
*MICAns*


Female
Number of posts : 627
Age : 29
Location : nowi sad!!!
Registration date : 2008-09-30

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:19 pm

SOFIJA_97 wrote:
hehe drago mi je sto se slazes sa mnom hehe!!!sem sto je bio najbolji bio je i najlepsi a el bas on morao da ispadne.......uf kako bi colela da se on vratiiii
ja istooo Sad
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:20 pm

Jbg, desilo se.....
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeTue Dec 09, 2008 9:21 pm

Joj izmomenta bih ga vratila tamo gde pripada ehhehe!!!!!!!pa bolje je pevao od ane bebicke ili kako se ves preziva!!!!!!!NIKOLA PAUNOVIC THE BEST FOREVER!!
Back to top Go down
mechee
Jezichara foruma
Jezichara foruma



Female
Number of posts : 747
Age : 27
Registration date : 2008-11-21

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:37 pm

NILOLA PAUNOVIC JE BIO EXTRA!Bas mi je zao sto je ispao!
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 5:41 pm

Jeste gledali njegov izlazak...Svi placu a Danijel, konj jedan, krmak, pacov, i sve ostale ruzne rijeci(sorry fanovima), sakrio se u ostavu, nije ga cak ni ispratio...Cak je i Dzoni rekao da se ponasao kao pacov.
Back to top Go down
Devil_girl_97
Poznati user
Poznati user
Devil_girl_97


Female
Number of posts : 218
Registration date : 2008-12-06

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 5:55 pm

ne gledam operaciju trijumf
Back to top Go down
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 9:54 pm

Allem wrote:
Jeste gledali njegov izlazak...Svi placu a Danijel, konj jedan, krmak, pacov, i sve ostale ruzne rijeci(sorry fanovima), sakrio se u ostavu, nije ga cak ni ispratio...Cak je i Dzoni rekao da se ponasao kao pacov.



I mene danijel nervira!!!!!!A gledala sam izlazak i ja sam pocela da placem heh
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 1:19 pm

I meni je doslo da zaplacem..hehe...
Back to top Go down
mechee
Jezichara foruma
Jezichara foruma



Female
Number of posts : 747
Age : 27
Registration date : 2008-11-21

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 2:16 pm

joj i meni dzoni je bio extra!
Back to top Go down
Princessa
Brbljavica
Brbljavica
Princessa


Female
Number of posts : 1483
Age : 30
Location : Novi Beograd
Registration date : 2008-10-12

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 5:25 pm

daaa.....on je preextraa.....bas sam ga obozavala...
Back to top Go down
Allem
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
Allem


Number of posts : 2095
Registration date : 2008-09-27

Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 6:27 pm

Kako je samo otpjevao YOU GIVE LOVE A BAD NAME...Nevjerovatno...Medjutim nije lose pjevao ni DIRLIJU ni BOS ILI HADZIJA, KAO TI...Ne znam sto su ga stalno nominovali...
Back to top Go down
Sponsored content





Nikola Paunovic Empty
PostSubject: Re: Nikola Paunovic   Nikola Paunovic Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nikola Paunovic
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nikola Saric
» Nikola Rokvic
» Nikola Simic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MARKO KOSTIC :: Muzika :: Muzika-
Jump to: