MARKO KOSTIC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MARKO KOSTIC

DOBRODOSLI NA OFFICIALNI I JEDINI FORUM MARKA KOSTICA!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Vazno za sve moderatore i Administratore

Go down 
+7
Soni
MaKy*
Maja93
*Mica93*
Dash@
imra
Vanja-Admin
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 10:47 pm

E ovako posto sam primetila da neki Moderatori i Neki Admin ne ispunjavaju svoje duznosti...moracu da ih smenim...zato ovo je poslednje upozorenje pre nego sto smenim nekog moderatora ili admin...

Jos jednom da ponovim:
Duznost moderatora je da:
-Sprecava svadje i vredjanje
-Bude aktivan
-Zove clanove na ovaj forum
-Bude redovan na ovom forumu...

A duznost Administratora necu ni da pominjem,to treba da se zna...i mislim da je Admini vec znaju ali niko ne ispunjava duznosti...

I da vodite racuna da ispunjavate sve svoje duznosti,inace cu morati dosta moderatora da smenim,jer vecina ne radi svoj posao tj svoje duznosti...Pozdrav od Administratora....
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 10:53 pm

Da i dajem sebi zapravo da ovo pisem i govorim,jer mislim da sam jako korektna,svi koji su se javili ili zeleli da budu moderatori,ja sam ih postavila...ali ubrzo ce se sve promeniti nastavite li ovako...da ne obavljate nista...govorim za vecinu,ne za sve...
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 12:10 am

Ako ima neko nesto da kaze u vezi ovoga...neka kaze ovde!
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
imra
Poznati user
Poznati user
imra


Number of posts : 319
Registration date : 2008-09-30

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 7:47 pm

ja cu postovati pravila za moderatore..100%
Back to top Go down
Dash@
Poznati user
Poznati user
Dash@


Female
Number of posts : 350
Age : 32
Location : Vrnjacka Banja
Registration date : 2008-09-23

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 9:23 pm

ovako ja se stvarno trudim da postujem sva pravila,i svako vece da budem na forumu,ali moras da me razumes ja jednu smenu idem u skolu,a drugu radim,tako da nocu ucim....i stvarno uvek se trudim da nadjem bar sat vremena nocu za net.......
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz/forum.htm
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 10:24 pm

Ok...
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
*Mica93*
Poznati user
Poznati user
*Mica93*


Female
Number of posts : 417
Age : 30
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 10:30 pm

Ja nisam bila ovih dana bas na forumu jer stvarno imam puno da ucim , al ono makar sam sat dnevno tu, al vikendom necete moci da me se otarasite xD Laughing
Back to top Go down
imra
Poznati user
Poznati user
imra


Number of posts : 319
Registration date : 2008-09-30

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 11:45 pm

i ja imam nesto da kazem..posto idem iducu sedmicu popodne u skolu nece me biti od 13 do 20 sati...a ono ostalo cu sigurno biti..lakse mi je kad idem ujuto onda sve mogu stici i uciti i raditi na 4umu Very Happy
Back to top Go down
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 2:36 pm

E ovako...stvarno sam dosta vremena cekala da vidim da li ce se barem nesto poboljsati,ali nema nista od toga...zaista nemam reci...svi koji su hteli i postali su moderatori,a neki nista ne rade...nisu redovni...ne obavljaju duznosti moderatora..ali to vise ne moze...moracu nekima veceras da oduzmem titule moderatora,i da nije fer prema drugim clanovima-moderatorima koji su redovni i koji obavljaju duznosti da se svrstavaju u grupu gde ima dosta moderatora...dala sam vam dosta vremena,a vi nista...zaista mi je zao!
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
imra
Poznati user
Poznati user
imra


Number of posts : 319
Registration date : 2008-09-30

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 10:20 pm

imam nesto da kazem....ja ne zasluzujem da budem mod,,na ovom forumu,,jer nisam redovna, zato jer ima vise ljudi koji cu ovde cesti,, pa sto se mene tice mene mozete da smenite
Back to top Go down
Maja93
Jezichara foruma
Jezichara foruma
Maja93


Female
Number of posts : 960
Age : 31
Registration date : 2008-09-23

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 12:25 am

Sto se mene tice,meni je stvarno svejedno ko ce to biti,samo neka forum bude uredan i to je to:)
Back to top Go down
MaKy*
Potencijal za velika djela
Potencijal za velika djela
MaKy*


Female
Number of posts : 2361
Age : 30
Location : Zug, CH - Boljevci (BG), SRB
Registration date : 2008-09-27

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Oct 31, 2008 11:42 pm

slazem se ja majom!..bitno je da sve funkcionise ovde kako treba!Wink
Back to top Go down
Soni
Pocetnik
Pocetnik
Soni


Number of posts : 45
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 12:34 am

Ljudi ja sam pootpuno zaboravio na foum.Sta da kazem....Nemam sta da kazem...Evo bicu bas cesto sad na forumu da se nekako izvucem za sve sto nisam bio.A i posle Markvog nastuoa 4-5 dana ne znam sta da pisem..najzanimljivije je prije nastupa i poslije ,
Back to top Go down
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 2:01 pm

Zao mi je Soni,ali kako to da zaboravis na forum..ali ok nije to problem...vec sto sam te dosta puta opomenula da moras da budes sto cesce na forum,i da budes aktivan,ali ti to nisi...i smenicu te za funkcije Moderatora,znam da ce videti ovo tek negde za dve nedelje kada se setis foruma,ali nema veze...svejedno nemam vise strpljenja,tako da cu te vec sada smeniti...komentare mozete da date clanovi kakve hocete,ali stvarno sam imala razumevanja sa njim i sve,a on tako,zao mi je ali tako je,samo da napomenem ovo je ozbiljan forum i trebaju na ozbiljni urednici,NEOZBILJNE UREDNIKE CU SMENITI!Zato se trudite da bi forum napredovao...
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 4:17 pm

Ja nikad ne zaboravljam forum hehe!!skoro uvek sam ovde
Back to top Go down
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 4:19 pm

Sofija primecuje se Wink Very Happy Ja samo kazem za Sonija...smenicu ga...
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
SOFIJA_97
Brbljavica
Brbljavica
SOFIJA_97


Female
Number of posts : 1990
Location : Svilajnac
Registration date : 2008-11-20

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 4:21 pm

Aha ok hehehehe
Back to top Go down
*MICAns*
Jezichara foruma
Jezichara foruma
*MICAns*


Female
Number of posts : 627
Age : 29
Location : nowi sad!!!
Registration date : 2008-09-30

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 6:18 pm

ja uvek visim na forumu kad mogu Smile
Back to top Go down
Maja93
Jezichara foruma
Jezichara foruma
Maja93


Female
Number of posts : 960
Age : 31
Registration date : 2008-09-23

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:00 pm

i ja isto:)
Back to top Go down
Gaga
Jezichara foruma
Jezichara foruma
Gaga


Male
Number of posts : 997
Age : 33
Location : Mirkovci-Hrvatska
Registration date : 2008-09-23

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:01 pm

Vanja ja se nadam da si zadovoljna sa mnom kao moderatorom?
Back to top Go down
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:02 pm

Naravno da jesam zadovoljna,zaista si super Very Happy
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
Gaga
Jezichara foruma
Jezichara foruma
Gaga


Male
Number of posts : 997
Age : 33
Location : Mirkovci-Hrvatska
Registration date : 2008-09-23

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:02 pm

Hvala Vanja!
Back to top Go down
jarka
Poznati user
Poznati user
jarka


Number of posts : 465
Age : 32
Location : CH...zug/ SRBIJA..boljevci
Registration date : 2008-09-24

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:02 pm

Gaga wrote:
Vanja ja se nadam da si zadovoljna sa mnom kao moderatorom?
Back to top Go down
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:03 pm

Nema na cemu Very Happy Kissss:-****
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
Vanja-Admin
Brbljavica
Brbljavica
Vanja-Admin


Female
Number of posts : 1635
Registration date : 2008-09-22

Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 9:04 pm

jarka wrote:
Gaga wrote:
Vanja ja se nadam da si zadovoljna sa mnom kao moderatorom?
Naravno da jesam zadovoljnaa Very Happy Very Happy Odlicno obavljajate svoj posao,samo tako nastavite Very Happy Wink Kissssssss za sve:*
Back to top Go down
http://markokostic.niceboard.biz
Sponsored content





Vazno za sve moderatore i Administratore Empty
PostSubject: Re: Vazno za sve moderatore i Administratore   Vazno za sve moderatore i Administratore Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vazno za sve moderatore i Administratore
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
MARKO KOSTIC :: Forum-
Jump to: